ÚČETNÍ (zástup za MD a RD)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Jiřina Hejčíková hledá vhodného kandidáta na pozici Účetní všeobecní - účetní (zástup za md a rd). Jedná se o práci na plný úvazek, jednosměnný provoz.

A11 7/1/2016 Pro naší účetní a daňovou kancelář ve Frýdku - Místku HLEDÁME SAMOSTATNOU ÚČETNÍ - zástup za MD Požadujeme: - SŠ/VŠ ekonomického směru - velmi dobrá znalost podvojného účetnictví, daňové evidence a práce s PC - orientace v účetní a daňové legislativě ČR - samostatnost, zodpovědnost, přesnost, aktivní přístup - praxe min. 5 let Nabízíme: - příjemné pracovní prostředí - odpovídající finanční ohodnocení - profesní vzdělání Hlavní pracovní náplň ve svěřené oblasti: - zaúčtování faktur - přijatých, vydaných, rozúčtování - účtování banka, pokladna, dodavatelé, odběratelé - vystavování účetních dokladů - účtování evidence majetku - zpracování přiznání DPH - práce s účetním programem Stereo Předpokládaný termín nástupu: 1.2.2016 V případě zájmu zašlete prosím svůj profesní životopis na email: kontakt

Společnost

Jiřina Hejčíková

Lokalita pracoviště

Žižkova 500, 738 01 Frýdek-Místek 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Účetní v oboru Finance
Alternativní názvy profese: Účetní všeobecní

Mzdové podmínky

Základní mzda: 23 000 - 27 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

9.1.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Jiřina Hejčíková výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Jiřina Hejčíková o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému