Elektromontér/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Vladislav Barčák hledá vhodného kandidáta na pozici Montéři a opraváři elektrických vedení - elektromontér/ka.

Místo výkonu práce: Ostrava a okolí V případě zájmu volejte v pracovní dny od 8.00 do 18.00 hod. na tel.: kontaktnebo pište na e-mail: kontakt Možno i OSOBNĚ po předchozí tel. domluvě. Elektromontážní práce silnoproud, slaboproud zejména pro stavební firmy. Požadujeme: Platnou vyhlášku 50/78 §6. HPP na dobu neurčitou, příp. DPP. Nástup možný ihned. Zaměstnanecké výhody: 13. plat dle dosažených výsledků.

Společnost

Vladislav Barčák

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektromontér v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Montéři a opraváři elektrických vedení

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

18.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Vladislav Barčák výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Vladislav Barčák o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému