PROGRAMÁTOR/KA WEBOVÝCH INFORMAČNÍCH SYSTÉMŮ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost E LINKX a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Vývojáři softwaru - programátor/ka webových informačních systémů.

Jsme ryze česká společnost s více než 10 letou tradicí na českém trhu, která se zabývá vývojem produktů pro obchod, sklad a logistiku a hledáme do IT týmu zkušeného ASP.NET programátora. Naše IS stavíme na technologické platformě Microsoft (MS SQL Server, .NET vývojové prostředí). Více o společnosti na kontakt Náplň práce: * zajišťování supportní činnosti webovských informačních systémů B2B, B2C, datová výměna apod. * analýzy problémů spojených s využíváním webovských informačních systémů * předkládání návrhů řešení zadaných úkolů * poskytování konzultační a poradenské činnosti při využívání webovských informačních systémů interním uživatelům a zákazníkům. Požadujeme: * VŠ nebo SŠ vzdělání, praxe v oblasti vývoje SW * dobrá znalost ASP.NET a programování v C# * znalost HTML, CSS, JavaScript, JQuery * znalost standardů XML * znalost prostředí MS SQL a jazyka SQL a T-SQL * výhodou je znalost a využití WebServices. V případě nástupu Vám nabízíme: • zajímavou práci s možností seberealizace • program adaptačního zapracování • motivující finanční ohodnocení • zázemí stabilní firmy, výborný kolektiv s pohodovými lidmi • zaměstnanecké benefity V případě zájmu zašlete profesní životopis včetně fotografie na emailovou adresu kontakt

Společnost

E LINKX a.s.

Lokalita pracoviště

Novoveská 1262, 709 00 Ostrava 9, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

8.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Angličtina - základní porozumění
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti E LINKX a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost E LINKX a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému