Manipulační dělník/ce doplňování zboží - DPČ - pekárna

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost KM konsult s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači potravinářského zboží - manipulační dělník/ce doplňování zboží - dpč - pekárna. Jedná se o práci na zkrácený úvazek, jednosměnný provoz.

Pracoviště Kroměříž - Pekárna Racek v Kauflandu - Náplní práce doplňování + vyskladňování pekařského zboží,případná evidence - Základní vzdělání, práce není fyzicky náročná, zodpovědnost,samostatnost, potravinářský průkaz podmínkou - dohoda o pracovní činnosti na dobu určitou s možností prodloužení, nástup možný ihned, pracovní doba od 5:00-9:00 hod. nebo 6:00-10:00 hod, mzda od 72,-Kč/hod - Kontakt telefonicky kontakt- paní Valníčková (po-pá 8-15.hod.), nebo emailem: kontakt

Společnost

KM konsult s.r.o.

Lokalita pracoviště

Obvodová 3310, 767 01 Kroměříž 1 (Zlínský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Prodavač, prodejce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Prodavači potravinářského zboží

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 4 600 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na částečný úvazek , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

4.12.2015

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti KM konsult s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost KM konsult s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému