Asistentka vedoucího oddělení stavebního softwaru

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost 3 E Praha Engineering, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Sekretáři (všeobecní) - asistentka vedoucího oddělení stavebního softwaru.

Místo výkonu práce: U Uranie 18, 170 00 Praha 7 Kontaktní osoba: Miloš Tušš, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Nekuřácké pracoviště. Požadavky:praxe na podobné pozici-výhodou,anglický jazyk - mírně pokročilý, veli dobré komunikační schopnosti,organizační schopnosti,profesionální a příjemné vystupování a jednání. Náplň práce: vyhledávání a kontaktování nových potencionálních zákazníků,zajišťování účasti zákazníků na organizovaných akcích, organizace a účast na výstavách, seminářích a prezentacích. Nabízíme:motivační mzdové ohodnocení,zajímavou a různorodou práci,propracovaný systém dalšího vzdělávání a odborného růstu.

Společnost

3 E Praha Engineering, a.s.

Lokalita pracoviště

U Uranie 954, 170 00 Praha 7 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Sekretářka, sekretář v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Sekretáři (všeobecní)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 500 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

3.11.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Jazyky

  • Angličtina - základní porozumění
  • Čeština - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti 3 E Praha Engineering, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost 3 E Praha Engineering, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému