ADMINISTRÁTOR IT INFRASTRUKTURY

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost CiS SYSTEMS s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí - administrátor it infrastruktury.

Vaše perspektiva: - Rychlé převzetí zodpovědnosti za veškeré relevantní aktivity v oblasti infrastruktury IT - Spolupráce na tématech infrastruktury IT v rostoucím podniku - Práce s motivovanými a kvalifikovanými kolegy Váš profil: - Úspěšně absolvované středoškolské vzdělání v oblasti informační techniky, absolvované odborné vzdělání nebo praxí nabyté odpovídající znalosti v oblasti informační techniky - Požadavkem jsou certifikáty jako např.: - MCSA (Microsoft Certified Solutions Associate) Windows Server 2012 SharePoint a Windows 8 - Cisco CCNA (Cisco Certified Network Associate) - Víceleté zkušenosti v oboru - V ideálním případě znalosti v následujících oblastech: - Provoz serverů na systémech Microsoft (Windows Server 2012) ve virtualizovaném prostředí společně se Storage System - Microsoft Active Directory, Microsoft Exchange - Prostředí terminálových serverů Microsoft - Zálohování (Symantec, Microsoft) - Síťová infrastruktura (firewally, switche, routery, TCP/IP, DNS, WiFi, VPN...) - Znalosti moderních konceptů pro ochranu informačních dat - Schopnost týmové práce, organizační schopnosti, velmi dobré schopnosti projektového managementu - Znalost německého jazyka podmínkou - Znalost anglického jazyka výhodou

Společnost

CiS SYSTEMS s.r.o.

Lokalita pracoviště

Zámecká 626, 463 65 Nové Město pod Smrkem (Liberecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Správce informačního systému v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 50 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

4.8.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti CiS SYSTEMS s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost CiS SYSTEMS s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému