Od svého založení v Nizozemsku v roce 2000 se společnost OTTO Work Force rozrostla v největší pracovní agenturu v Evropě. Pomáhá zaměstnancům v jedné zemi najít dočasnou práci v jiné zemi. Kromě toho naše společnost nabízí velký počet pracovních příležitostí v jejich domovských zemích. Prostřednictvím naší společnosti je zaměstnáno více než 15 000 agenturních pracovníků nebo jiných externistů, zejména v Nizozemsku, Německu a Polsku. V západní a střední Evropě máme celkem 50 poboček.

Absolventi SŠ vyjeďte do NIZOZEMSKA!

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: neuvedena

Práce v supermarketu JUMBO v Nizozemsku.

Nabízíme práci ve skladu s potravinami pro dívky a chlapce. Jedná se o pracovní pozici přípravář online objednávek.
Nabízíme:
Dobré platové ohodnocení 9 EUR/hod (vyšší než min. garantovaná mzda), Dvousměnný provoz, Možnost přesčasů i práce o víkendech, Potraviny: Čerstvé, Sypké, práškové, Mražené potraviny.

Požadujeme: pokročilá znalost anglického nebo německého jazyka, pozornost a přesnost na kvalitu práce, rychlost s jakou se shromažďují příkazy.

Náplň práce: Práce zahrnuje vychystávání objednávek s hlasovým systémem z kamionu. Každý člověk dostane vlastní příkazy a je za ně zodpovědný od začátku do konce. Vozík na sbírání objednávek, Headset, mikrofon.

Společnost

OTTO CZECH

Pobočka zahraniční společnosti
Velikost společnosti: <21 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Palachovo náměstí 620/1, 77900 Olomouc (Olomoucký), Česká republika

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Výrobní sektor
Profese: Potravinářský dělník v oboru Potravinářství

Mzdové podmínky

Základní mzda: neuvedena

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

Ihned

Ostatní

  • Kolektiv 25-35let
  • Kolektiv 30-40let
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti OTTO CZECH výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost OTTO CZECH o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému