PRACOVNÍK SLUŽBY MOBILNÍ PATROLACE - ČLEN VÝJEZDOVÉ SKUPINY (vyhrazeno OZZ, ID)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost VKUS-BUSTAN s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci ostrahy, strážní - pracovník služby mobilní patrolace - člen výjezdové skupiny (vyhrazeno ozz, id). Jedná se o práci na plný úvazek, nepřetržitý provoz.

A11 (vyhrazeno OZZ, ID) 7/1/2016 Na pozici pracovníka služby mobilní patrolace, člena výjezdové skupiny hledáme zájemce s následujícími předpoklady: - ŘP sk. B, praxe v řízení - Odpovídající zdravotní stav a fyzická kondice - Dobré komunikační schopnosti - Rozhodnost, spolehlivost, zodpovědnost - Osvědčení "strážný" výhodou (nikoli podmínkou) Nabízíme: - Nástupní mzda 14.000,-- - Příplatky ke mzdě a firemní benefity - Práce pro stabilního zaměstnavatele - Možnost profesního rozvoje - Příspěvky na rehabilitace a rekreační pobyty dětí Práce je vhodná pro invalidní důchodce. Zájemce žádáme o zaslání životopisu na e-mail: kontakt, vybraní zájemci budou pozváni k osobnímu pohovoru. Více informací také na tel.č. kontakt(7-15 hod.)

Společnost

VKUS-BUSTAN s.r.o.

Lokalita pracoviště

Frýdek-Místek, 738 01 Frýdek-Místek 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strážný v oboru Ochrana a ostraha
Alternativní názvy profese: Pracovníci ostrahy, strážní

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 9 900 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek , Vícesměnný provoz

Datum nástupu

9.1.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti VKUS-BUSTAN s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost VKUS-BUSTAN s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému