Samostatní projektanti

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ENERGOAQUA, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojní inženýři projektanti, konstruktéři - samostatní projektanti.

SAMOSTATNÍ PROJEKTANTI Požadujeme: VŠ - strojní inženýrství, stavba energetických strojů a zařízení, výrobní stroje a zařízení. Znalost problematiky - výroba tepelné energie /parní a HK kotle/, rozvod tepelné energie /HK a teplovodní systémy, vým. stanice/, výroba, úprava a rozvod stlačeného vzduchu, výroba a rozvod chladu, skladování, rozvod technických plynů. Náplň práce: Zajišťování projektové a investiční přípravy energetických zařízení, řešení a zpracování jednoduchých projektových úkolů. Kontrukční řešení a zpracování konstrukčních podkladů a výkresů zařízení sestav a dílů. Zajištťování technického dozoru nad méně složitými akcemi energetických zařízení a staveb. Nabízíme: Příspěvky na stavování, ŘD, tábory dětí, penzijní připojištění, volné dny dle kolektivní smlouvy. První kontakt: osobně v sídle nebo na pracovišti od 8-14 hod., telefonicky, e-mailem. ov.17.2.17

Společnost

ENERGOAQUA, a.s.

Lokalita pracoviště

1. máje 823, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm 1 (Zlínský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Projektant ve strojírenství v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Strojní inženýři projektanti, konstruktéři

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

23.2.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ENERGOAQUA, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ENERGOAQUA, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému