ŘIDIČ MKD

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost VVISS a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - řidič mkd.

VVISS distributor ovoce s 20 letou tradicí a s flotilou více než 50 ťahačů s průměrným věkem do 2 let s chladírenskými návěsy hledá řidiče MKD s alespoň jednoletou praxí na přepravu především D, B, NL, B, F, H, ČR a SR. Čistý příjem včetně náhrad 45 000 CZK při očekávaném nájezdu 10 000 km. Požadavky: - ŘP B,C,E - profesní průkaz, psychotesty a čistý trestní rejstřík. Životopis posílejte na kontakt tel.č. kontakt prac. poměr na dobu určitou kontakt: e-mailem, telefonicky

Společnost

VVISS a.s.

Lokalita pracoviště

Žernov 44, 512 63 Rovensko pod Troskami, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Řidič nákladního automobilu v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

20.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti VVISS a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost VVISS a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému