Řidič traktoru

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost UNEX a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Traktoristé a obsluha zemědělských strojů - řidič traktoru. Jedná se o práci na plný úvazek, jednosměnný provoz.

NÁPLŇ PRÁCE: řízení a běžná údržba traktoru. CO PO VÁS POŽADUJEME: - SOU - praxe min. 1 rok - ŘP sk. T CO OD VÁS OČEKÁVÁME: spolehlivý a zodpovědný přístup CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT: - stabilní a perspektivní zaměstnání - kariérní růst - příspěvek na stravování - výkonové bonusy - další benefity V PŘÍPADĚ ZÁJMU O TUTO PRACOVNÍ POZICI ODPOVĚZTE VÝHRADNĚ PROSTŘEDNICTVÍM WEBOVÉHO FORMULÁŘE NA STRÁNKÁCH: kontakt/cs/volne-pozice/unicov/ridic-traktoru.html.

Společnost

UNEX a.s.

Lokalita pracoviště

Uničov 1032, 783 91 Uničov 1 (Olomoucký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Traktorista v oboru Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství
Alternativní názvy profese: Traktoristé a obsluha zemědělských strojů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 11 500 - 14 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

19.12.2015

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti UNEX a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost UNEX a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému