ŘEZNÍK - HUMPOLEC

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost PMU CZ, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Řezníci a uzenáři - řezník - humpolec. Jedná se o práci na zkrácený úvazek, jednosměnný provoz.

Jedná se o řeznictví Procházka (PMU CZ, a.s.) v prostorách Penny Marketu ve městě HUMPOLEC. Požadujeme • vyučení v oboru řezník, nebo kuchař • praxi s bouráním a zpracováním masa • přípravu polotovarů a prodej zboží za pultem Nabízíme • pracovní poměr na dobu neurčitou • bonusy za plnění tržeb, stravenky, zaměstnanecké nákupy Mzda je hodinová 70 - 100 Kč/hod. V případě zájmu zašlete svůj profesní životopis na kontakt.

Společnost

PMU CZ, a.s.

Lokalita pracoviště

Pražská 1706, 396 01 Humpolec, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Řezník, uzenář v oboru Potravinářství
Alternativní názvy profese: Řezníci a uzenáři

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 6 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na částečný úvazek , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

9.12.2015

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PMU CZ, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost PMU CZ, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému