PROJEKTANT/KA ELEKTRO - SLABOPROUD- ČESKÉ BUDĚJOVICE

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost EI - PROJEKT s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Elektrotechnici a technici energetici projektanti, konstruktéři - projektant/ka elektro - slaboproud- české budějovice.

Místo výkonu České Budějovice Náplň práce: samostatné zpracování projektové dokumentace slaboproudých systémů a zajištění péče o konkrétního zákazníka, aktivní spolupráce s ostatními kolegy na přípravě dokumentace vybraných slaboproudých projektů, schopnost efektivně pracovat s detaily důkladně, správně a v požadovaném čase, dosahování výsledků v projektové činnosti a plnění stanovených cílů, schopnost plnění operativních úkolů podle zadání nadřízeného pracovníka, zajištění poradenské služby v oboru slaboproudých systémů a dozoru při realizaci projektů, účast na pravidelných školeních, aktivní spolupráce v oblasti projektových aktivit s partnery skupiny LUMEN, pravidelné zpracování reportingu a aktualizace dat dle nastavených cílů, shopnost pečlivě dodržovat dané pokyny, strukturu a zavedené metody schválené strategie a politiky společnosti. Požadavky: SŠ/VŠ vzdělání (obor elektro), vyhláška §50, výborná znalost práce s PC (MS Office, AutoCad), výborná znalost SLP systémů: požární signalizace, evakuační rozhlas, el. zabezpečovací systémy, kamerové systémy, strukturovaná kabeláž - telefonní a datové rozvody, systémy kontroly vstupu, rozvody společné televizní antény aj., ŘP sk. B a ochota cestovat, znalost AJ - výhodou, vborné komunikační schopnosti, silná orientace na zákazníka a proaktivní přístup, minimálně 2 roky praxe na obdobné pracovní pozici, důraz na spolupráci s ostatními, schopnost ostatním pomáhat jako týmový hráč, schopnost pracovat pod tlakem kvalitně a s důrazem na detail, znalost norem a legislativy z oblasti elektro je výhodou Místo výkonu: České Budějovice Nástup: ihned /dohodou Nabízíme: zodpovědná práce ve stabilní společnosti, možnost seberealizace a odborného vzdělávání, dlouhodobá perspektiva elektro prostředí, MZDA -17000- 25000-Kč dle zkušeností + pohyblivou složku mzdy v závislosti na dosažených výsledcích V případě zájmu o účast ve výběrovém řízení zašlete prosím písemnou přihlášku s Vaším životopisem na personální oddělení společnosti, na adresu: kontakt.

Společnost

EI - PROJEKT s.r.o.

Lokalita pracoviště

Nemanická 440, 370 10 České Budějovice 10 (Jihočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektrotechnik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Elektrotechnici a technici energetici projektanti, konstruktéři

Mzdové podmínky

Základní mzda: 17 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

19.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti EI - PROJEKT s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost EI - PROJEKT s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému