Projektant elektro - Ostrava

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ManpowerGroup s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Inženýři elektronici projektanti, konstruktéři - projektant elektro - ostrava.

Místo výkonu práce: Ostrava, Kontakt: kontakt. - zaslat CV s názvem pozice. Pro společnost působící na elektrotechnickém trhu hledáme projektanty elektro - absolventy i zkušené. POPIS POZICE - komunikace se zákazníkem při zadání stavby - zpracování studie proveditelnosti stavby - návrh technického řešení včetně výpočtů technických parametrů - zpracování technických podkladů pro cenovou nabídku na realizaci stavby - zpracování projektové dokumentace v rozsahu zákona 183/2006 Sb. (stavební zákon) a prováděcích vyhlášek, včetně 499/2006 Sb., 62/2013 Sb. a dalších - zpracování projektové dokumentace v rozsahu zákona 22/1989 Sb. v platném znění pro stavby dozorované ČBÚ a OBÚ - vypracování specifikace materiálu - autorský dozor na stavbě, včetně odzkoušení funkčnosti a předání stavby konečnému zákazníkovi PROFIL KANDIDÁTA - vzdělání SŠ nebo VŠ elektro, silnoproud - znalost práce v Auto-Cadu - ŘP skupiny B - schopnost řízení navrženého projektu - praxe v oboru min. 1 rok - znalost práce v E-planu výhodou - znalost angličtiny výhodou

Společnost

ManpowerGroup s.r.o.

Lokalita pracoviště

28. října 3138, 702 00 Ostrava 2 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektronik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Inženýři elektronici projektanti, konstruktéři

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

25.6.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ManpowerGroup s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ManpowerGroup s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému