Šička textilní konfekce strojní

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Vyšší odborná škola DAKOL a Střední škola DAKOL, o.p.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha šicích a vyšívacích strojů - šička textilní konfekce strojní.

Podmínkou pro zařazení do výběrového řízení je: - praxe ve zhotovování konfekčních střihů - praxe v šití na průmyslových strojích, - profesní zručnost a pečlivost, - zaslání strukturovaného životopisu s podrobným přehledem praxe na e-mail: kontakt nebo adresu Šance pro region s.r.o. Lajczyková Dagmar 735 72 Petrovice u Karviné 570

Společnost

Vyšší odborná škola DAKOL a Střední škola DAKOL, o.p.s.

Lokalita pracoviště

Petrovice u Karviné 570, 735 72 Petrovice u Karviné (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Švadlena v oboru Služby
Alternativní názvy profese: Obsluha šicích a vyšívacích strojů

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 9 900 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

17.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Vyšší odborná škola DAKOL a Střední škola DAKOL, o.p.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Vyšší odborná škola DAKOL a Střední škola DAKOL, o.p.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému