SVÁŘEČ EN 287-1

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Motor Lučina spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Svářeči - svářeč en 287-1. Jedná se o práci na plný úvazek, dvousměnný provoz.

A16 5/1/2016 místo výkonu práce bude na těchto třech pracovištích: Jamnická - Frýdek; ul. Míru - Frýdek, Dobrá a ul. Okružní - Frýdlant n/O. Podmínkou - státní svářečská zkouška, výhodou - metoda svařování 135+111, praxe v oboru 3 roky ŽIVOTOPISY POSÍLEJTE EMAILEM

Lokalita pracoviště

Jamnická 116, 738 01 Frýdek-Místek 1 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Svářeč v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Svářeči

Mzdové podmínky

Základní mzda: 100 - 150 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek , Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

6.1.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Motor Lučina spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Motor Lučina spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému