ASISTENT-KA ODDĚLENÍ ZAMĚSTNANECKÝCH VZTAHŮ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Hyundai Motor Manufacturing Czech s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci - asistent-ka oddělení zaměstnaneckých vztahů. Jedná se o práci na plný úvazek, jednosměnný provoz.

A16 12/1/2016 Náplň práce: " Zajišťování běžné denní agendy celého oddělení " Administrativní podpora " Překlady materiálů a zpráv do angličtiny " Spolupráce při přípravě akcí pořádaných daným oddělením " Zástup za mateřskou dovolenou Požadujeme: " středoškolské vzdělání s maturitou " komunikativní znalost anglického jazyka " min. rok praxe na obdobné pozici " reprezentativní vystupování " flexibilita, spolehlivost, samostatnost " schopnost používat MS Office (Word, Excel, Powerpoint, Outlook " řidičský průkaz sk. B

Lokalita pracoviště

Hyundai 700, 739 51 Dobrá, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Všeobecní administrativní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 17 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

13.1.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Hyundai Motor Manufacturing Czech s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Hyundai Motor Manufacturing Czech s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému