Prodejce

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost J.G. Mobile s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti prodeje a nákupu služeb - prodejce.

Prodejce - T-Mobile prodejna - Mohelnice - J.G.Mobile s.r.o. Popis: Zajímají Vás nové komunikační technologie ? Baví Vás práce s lidmi ? POKUD ANO, JSTE TEN PRAVÝ ČLOVĚK PRO NÁS. Přidejte se k T-Mobile !!! - Práce se zákazníky prodejny regionálního zastoupení T-Mobile , prodej nových hlasových a datových služeb, optimalizace stávajících zákazníků. - Dosahování stanovených cílů v množství prodaných služeb a zboží - Aktivní zjišťování potřeb a přání zákazníků a hledání nejvhodnějších řešení. - Přijímání a vyřizování reklamací - Administrativa, starost o chod prodejny Toto od Vás očekáváme: - Pro-aktivitu, nadšení, zaměření na výsledek - Příjemné vystupování, pro-zákaznická orientace, vstřícný přístup - Spolehlivost a zodpovědnost - Chuť učit se novým věcem a vyrůst společně s námi - Drive, soutěživost, ale zároveň i týmového ducha - Zájem o nové technologie - Komunikativnost, flexibilitu Pokud Vás pozice zaujala, zašlete nám prosím svůj strukturovaný životopis nejlépe s fotografií na email: kontakt dotazy na tel.: kontakt Jsme společnost J.G.Mobile s.r.o.., která je více než 16 let významným partnerem T-Mobile. Plat: 18000 - 25000 Kč/měsíc Benefity: Bonusy/prémie, provize z prodeje, mobilní telefon, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti.

Společnost

J.G. Mobile s.r.o.

Lokalita pracoviště

Nádražní 2, 789 85 Mohelnice, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

16.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti J.G. Mobile s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost J.G. Mobile s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému