KONTROLOR/KA KVALITY

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost HOFMANN WIZARD s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech - kontrolor/ka kvality.

Náplň práce: jemná práce, manipulace s výrobky, vstupní a výstupní kontrola výrobků Směny: 3 směnný provoz Pracovní úvazek: plný Min vzdělání: vyučen Nabídka: stabilní zaměstnání, příjemné pracovní prostředí, práce v silné společnosti Nástup ihned Mzdové ohodnocení: 14-20 000 Kč (příplatky, bonusy, prémie od mistra, práce přesčas) stravenky 100,- Požadujeme: dobrý zrak, zodpovědnost, spolehlivost, manuální zručnost, praxe na obdobné pozici výhodou Kontakt: Ing. Denisa Novotná, kontakt, kontakt/106 V případě zájmu se dostavte na naši pobočku v Liberci v Mariánské ulici 5A/1372. Sídlíme v blízkosti pizzerie Maškovka a naproti bývalé kavárně Pošta. Otevírací dny po-pá 8-16:00 hod.

Společnost

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Lokalita pracoviště

Kubelíkova 1006, 460 06 Liberec 6, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Technik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech

Mzdové podmínky

Základní mzda: 14 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

23.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti HOFMANN WIZARD s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost HOFMANN WIZARD s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému