Společnost MD ELEKTRONIK spol. s r.o. je jedním z předních výrobců kabelových propojek pro automobilový průmysl. Naše společnost se vyznačuje trvalým růstem, velmi vysokou mírou inovací a vynikající kvalitou výrobků. Mezi naše odběratele patří většina předních výrobců známých automobilů. Společnost MD ELEKTRONIK spol. s r.o. zaměstnává ve svém závodě v Chotěšově 2 960 pracovníků. Společně s mateřskou společností se sídlem ve Waldkraiburgu (350 zaměstnanců) a pobočkami v Číně (440 pracovníků), USA (240 pracovníků) a Mexiku zaměstnává MD ELEKTRONIK aktuálně celkem 3 990 pracovníků a udržuje si velmi dobrou pozici v mezinárodním prostředí. Firma MD ELEKTRONIK je certifikována v oblasti kvality certifikátem ISO/TS 16949 a v oblasti ochrany životního prostředí. V Plzeňském regionu je jednám z největších zaměstnavatelů.

Operátor v elektrotechnice

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: 22 500 - 23 700 Kč / Měsíc

Hledáme šikovné a precizní pracovníky k podpoře výroby v našem vedoucím výrobním závodě v Chotěšově na pozici operátora ve výrobě.

Dělník/dělnice v elektrotechnice, 22.500 - 23.700 Kč/měs

Informace o pracovním místě

Baví Vás práce s menšími součástkami a hledáte si klidnou a dobře placenou práci vsedě? Pak chceme právě Vás!
Hledáme šikovné a precizní pracovníky/pracovnice na pozici operátora v elektrotechnice pro náš výrobní závod v Chotěšově.

Náplň práce:
- ruční kompletace kabelových propojek pro automobilový průmysl
- obsluha výrobních strojů
- práce převážně v sedě
- pomocné práce související s dobrým chodem linky

Nástup možný IHNED!

Máte stejně šikovné kamarády? Řekněte jim a pojďte k nám pracovat společně :)

Požadujeme

- schopnost práce ve směnném provozu a převážně vsedě
- manuální zručnost
- dobrý zrak (brýle nevadí)
- pečlivost a spolehlivost
- zodpovědný přístup ke svěřené práci

Možnosti směn

- dvousměnný provoz (ranní / odpolední)

- třísměnný provoz (ranní / odpolední / noční směny)

- turnusový výrobní provoz (směny a pracovní volno se střídají - 3 dny, 2 dny, víkend)

- turnusový střihačský provoz - 12ti hodinové směny, 3 dny práce / 3 dny volno

Nabízíme

- moderní a příjemné pracovní zázemí
- velmi dobré platové ohodnocení + 13. mzda
- variabilní složka mzdy a docházkový bonus

- dotované závodní stravování

- pravidelný roční nárůst mzdy
- finanční bonusy k životním i pracovním jubileím
- po zapracování pět týdnů dovolené
- firemní autobusovou dopravu z Horšovského Týna, Přeštic, Plzně, Stříbra a Klatov
- stabilní a dlouhodobou práci na hlavní pracovní poměr
- možnost kariérního růstu
- benefitní karty na sport, kulturu, vzdělávání a rekreaci v hodnotě až 3.600,- Kč / rok
- bonusy za doporučení nových pracovníků až 4.000 / os.

V případě Vašeho zájmu se prosím dostavte v kterýkoliv pracovní den PO-PÁ v 9:30 na personální odd.v Chotěšově, kde si vypíšete žádost o pracovní místo a předáme Vám základní informace o naší společnosti. Současně si budete moci i práci v krátkosti vyzkoušet. Poté se již domluvíme ohledně přesného termínu nástupu a potřebných náležitostí.

Společnost

MD ELEKTRONIK spol. s r.o.

Pobočka zahraniční společnosti
Rok založení společnosti: 1994
Velikost společnosti: 1 501-5 000 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Dobřanská 629, 33214 Chotěšov (Plzeňský), Česká republika

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Automobilový průmysl
Profese: Operátor v oboru Zákaznický servis
Alternativní názvy profese: Operátor, Dělník, Výrobní operátor, Elektrotechnik, Pomocný dělník

Mzdové podmínky

Základní mzda: 22 500 - 23 700 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Vícesměnný provoz

Datum nástupu

Ihned

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na stravu
  • - 13.plat
  • - docházkový bonus
  • - variabilní složka mzdy
  • - benefitní karty na sport, kulturu, vzdělávání a rekreaci

Ostatní

  • Pravidelné firemní akce
  • Není třeba žádný cizí jazyk
  • Vhodné pro OZP
  • Dobrá dostupnost MHD

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • Spolehlivost a chuť do práce - absolvent / začátečník
  • pečlivost a odpovědnost - absolvent / začátečník
  • schopnost pracovat samostatně - absolvent / začátečník
  • -manuální zručnost - absolvent / začátečník
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MD ELEKTRONIK spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MD ELEKTRONIK spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému