OPERÁTOR OSAZOVACÍ LINKY A INSPEKČNÍCH TESTERŮ DPS

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost TSE spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená - operátor osazovací linky a inspekčních testerů dps.

Náplň práce: obsluha poloautomatické linky na osazování DPS, průběžná kontrola kvality osazení součástek, práce na nejnovějších SMT technologiích Požadavky: SOU/SŠ technického směru, spolehlivost a pečlivost Nabízíme: atraktivní finanční ohodnocení, náborový příspěvek, 5 týdnů dovolené, dotované závodní stravování, čtvrtletní bonusy, další vzdělávání, příspěvek na penzijní a životní pojištění, příspěvek na dětskou rekreaci, firemní akce Své nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte na níže uvedenou adresu nebo na e-mail kontakt Ing. Vendula Aubrechtová, Personální útvar, TSE spol. s r. o., Mánesova 390/74, 371 52 České Budějovice

Společnost

TSE spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Mánesova 390, 370 01 České Budějovice 1 (Jihočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obsluha strojů v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 120 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

24.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti TSE spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost TSE spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému