SKLADNÍK, MANIPULANT - OPRÁVNĚNÍ K ŘÍZENÍ VYSOKOZDVIŽNÉHO VOZÍKU

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost BÖHM PLAST-TECHNIK a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - skladník, manipulant - oprávnění k řízení vysokozdvižného vozíku.

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Bezděkov č.p. 514, 560 02 Česká Třebová 2 Požadujeme: oprávnění na řízení vysokozdvižných vozíků Nabízíme: dodatková dovolená, obědy na pracovišti, příspěvek na penzijní pojištění Turnusové služby - denní, noční, 2 dny volna Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení V případě zájmu kontaktujte paní Kholovou telefonicky na č. kontakt, e-mailem: kontakt nebo osobně na pracovišti (dopoledne - Bezděkov 514, Česká Třebová)

Lokalita pracoviště

Bezděkov 514, 560 02 Česká Třebová 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Skladník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 000 - 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

30.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti BÖHM PLAST-TECHNIK a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost BÖHM PLAST-TECHNIK a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému