Pracovníci ostrahy, strážní

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost EUROPEAN INSTITUTE OF SECURITY AND CRISIS MANAGEMENT, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci ostrahy, strážní - pracovníci ostrahy, strážní.

Místo výkonu práce: Praha Prvotní kontakt: email: kontakt. telefonicky: kontaktv pracovní dny 10-15 hod., na výběrové řízení: co nejdříve, pak každý měsíc v roce 2016 Ochrana a kontrala majetku klienta, výpis z rejstříku trestů, spolehlivost, samostatnost, praxe v oboru ochrany majetku a osob vítána. Osvědčení strážný - výhodou (není podmínkou). Zvláštní prémie, příspěvek na dopravu, zajištěné ubytování, vzdělávání v oboru gratis.

Společnost

EUROPEAN INSTITUTE OF SECURITY AND CRISIS MANAGEMENT, s.r.o.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strážný v oboru Ochrana a ostraha
Alternativní názvy profese: Pracovníci ostrahy, strážní

Mzdové podmínky

Základní mzda: 10 300 - 12 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

25.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti EUROPEAN INSTITUTE OF SECURITY AND CRISIS MANAGEMENT, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost EUROPEAN INSTITUTE OF SECURITY AND CRISIS MANAGEMENT, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému