Recepční DPP

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Urania Mumulu hledá vhodného kandidáta na pozici Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních - recepční dpp.

Místo výkonu práce: Hotel Nikolas, Nádražní 822/124, Moravská Ostrava Jedná se o DPP!! V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: kontakt Požadujeme: -aktivní znalost AJ podmínkou -znalost práce na PC (Internet, Word, Excel, Outlook) -znalost hotelového systému výhodou -organizační schopnosti -dobré komunikační schopnosti -flexibilitu a pečlivost -odolnost vůči zátěži -profesionální vystupování -denní i noční směny - mzda 80,50 Kč/hod. Zaměstnanecké výhody: - sleva na stravování v hotelu - v příštím roce -2017 volný vstup do wellness Dohoda o provedení práce s možností PP.

Společnost

Urania Mumulu

Lokalita pracoviště

Nádražní 822, 702 00 Ostrava 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Recepční v hotelu v oboru Cestovní ruch a hotelnictví
Alternativní názvy profese: Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 80 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

30.5.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Urania Mumulu výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Urania Mumulu o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému