Správce/kyně serveru

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SABANERO s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Programátoři počítačových aplikací specialisté - správce/kyně serveru.

Tvůrce cloudové aplikace SHOPNERO hledá do svého týmu správce/kyni serveru. Člověka se zapálením pro věc a s touhou s námi navštěvovat nejrůznější konference. Vyvíjíme pokrokovou cloudovou aplikaci a přijmeme do kolektivu posilu na pozici správce severu a vychováme si z tebe opravdového cloudového geeka. Požadujeme: - znalost LINUX systémů - zkušenosti s nejrůznějšími databázemi, službami a jejich konfiguracemi - aktivní a pasivní znalost libovolného programovacího jazyka - kreativita a analytické myšlení Co tě nemine: - kolektiv vysoce inteligentních a přátelských lidí s cílem pokulhávat vždy o krok napřed - nadstandardní a stupňující se platové ohodnocení - vzdělávání, konference, certifikáty - naučíš se používat cloud ne jen jako slovo Wo co go: - integrace AWS - analýza cloudových služeb - tvorba a modifikace infrastruktury naší cloudové aplikace - tvorba automatizací, puppet a další - jednou za čas si tvé řešení necháme prostřílet nejrůznějšími typy útoků Asi rozumíš a pokud ses v tom našel, ale chybí ti k tomu některé znalosti, pojď se je učit s námi.

Společnost

SABANERO s.r.o.

Lokalita pracoviště

28. října 207, 1 2 Ostrava 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Programátor v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Programátoři počítačových aplikací specialisté

Mzdové podmínky

Základní mzda: 22 000 - 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

3.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SABANERO s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SABANERO s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému