TECHNICKÝ PRACOVNÍK/CE - VÝSTAVBA SÍTÍ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost CC INTERNET s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici elektronici - technický pracovník/ce - výstavba sítí.

Kontakt: POUZE e-mailem: V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na e-mail: kontakt Náplň práce: - Budování tras pro optické a metalické sítě Pracovní doba: 8.00 - 17.00 hod. Požadujeme: - Schopnost pracovat samostatně, spolehlivost, slušné vystupování, pečlivost - Odolnost vůči stresu a časovou flexibilitu - Řidičský průkaz skupiny B Nabízíme: - Dlouhodobou spolupráci - Firemní automobil - Firemní telefon - Firemní internet Svůj životopis s průvodním dopisem můžete zaslat na: kontakt Zaměstnanecké výhody: Příspěvek na stravu

Společnost

CC INTERNET s.r.o.

Lokalita pracoviště

Karlovy Vary, 360 01 Karlovy Vary 1 (Karlovarský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektronik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Technici elektronici

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

7.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti CC INTERNET s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost CC INTERNET s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému