OBSLUHA V PIZZERII (HPP, DPP)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Zuzana Čuboková hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení - obsluha v pizzerii (hpp, dpp). Jedná se o práci na plný nebo zkrácený úvazek, jednosměnný provoz.

A11 (HPP, DPP) 7/1/2016 Hledáme obsluhu do nově otevřené pizzerie. Práce je na plný úvazek. Požadujeme příjemné vystupování, spolehlivost, komunikativnost, chuť učit se novým věcem. Praxi v oboru nepožadujeme, zaškolíme vás. Nabízíme práci v čistém prostředí, pozitivně naladěném kolektivu, motivační složku. Vhodné i pro absolventy. Nástup od ledna 2016. kontakty - viz výše

Společnost

Zuzana Čuboková

Lokalita pracoviště

Malý Koloredov 1537, 738 01 Frýdek-Místek 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 5 000 - 14 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

9.1.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Zuzana Čuboková výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Zuzana Čuboková o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému