Lisař (provoz Uničov)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost UNEX a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha zařízení na tažení a protlačování kovů - lisař (provoz uničov). Jedná se o práci na plný úvazek, třísměnný provoz.

NÁPLŇ PRÁCE: práce na rovnacím lise, denní preventivní kontrola a údržba stroje a zařízení, čištění stroje, úklid pracoviště CO PO VÁS POŽADUJEME: SOU strojírenství; praxe v oboru výhodou (zaučíme). CO OD VÁS OČEKÁVÁME: zodpovědný a spolehlivý přístup CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT: stabilní a perspektivní zaměstnání; příspěvek na stravování; kariérní růst; výkonové bonusy; další benefity. V PŘÍPADĚ ZÁJMU O TUTO PRACOVNÍ POZICI ODPOVĚZTE VÝHRADNĚ PROSTŘEDNICTVÍM WEBOVÉHO FORMULÁŘE NA STRÁNKÁCH: kontakt/cs/volne-pozice/unicov/lisar-provoz-unicov.html

Společnost

UNEX a.s.

Lokalita pracoviště

Uničov 1032, 783 91 Uničov 1 (Olomoucký), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 14 000 - 14 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek , Třísměnný provoz

Datum nástupu

19.12.2015

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti UNEX a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost UNEX a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému