Revizní technik VTZ elektro E1/A

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost OKIN BPS, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Revizní technici v elektrotechnice a energetice - revizní technik vtz elektro e1/a.

Místo výkonu práce: Praha a Středočeský kraj Prvotní kontakt: email: kontakt Pro naší zakázku v Praze (a Středočeském kraji) hledáme zkušeného Revizního technika vyhrazených technických elektrických zařízení s rozsahem E1/A OKIN výzva znamená: Revizní technik VTEZ rozsah E1/A Provádění revizí VTEZ Zpracovávání zpráv o revizi elektrických zařízení Kontrola záznamů o prohlídkách, zkouškách a měřeních provedených na technickém zařízení Vedení evidence termínů revizí VTEZ OKIN tým zaujme: Min. SŠ elektro vzdělání Rozsah E21A Znalost práce na PC Samostatnost, profesionalita Řidičský průkaz sk. B OKIN naplní vaše očekávání: Seberealizaci napříč dynamicky se rozvíjející silnou společností Příležitostí uplatnit a dále rozvíjet své dovednosti Odpovídajícím zaškolení a maximální podporou týmu Motivujícím finančním ohodnocením Místo výkonu práce: Praha a Středočeský kraj Termín nástupu: 1.1.2016

Společnost

OKIN BPS, a.s.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektrotechnik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Revizní technici v elektrotechnice a energetice

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

13.1.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti OKIN BPS, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost OKIN BPS, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému