PEKAŘ/KA - MÍSIČ/KA do pekařství v Ostravě - Hrabůvce

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SEVAL spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pekaři - pekař/ka - mísič/ka do pekařství v ostravě - hrabůvce.

NÁPLŇ PRÁCE: - zodpovědnost za kvalitu výroby pekařského sortimentu - organizace výroby a vedení pracovního kolektivu výrobní směny - navažování a zpracování surovin dle podkladů pro výrobu a technologických postupů - příprava veškerých druhů těst, obsluha souvisejících strojů a zařízení - strojové a ruční dělení těst a tvarování výrobků - průběžná spolupráce s obsluhou pece a ostatními pracovníky výroby, spolupráce s expedicí POŽADUJEME: - dobré organizační schopnosti - manuální zručnost - smysl pro pořádek - bezúhonnost - zodpovědnost a spolehlivost - praxe v oboru výhodou NABÍZÍME: - perspektivní zaměstnání v úspěšné firmě - zázemí stabilní společnosti - dobrý pracovní tým a příjemné pracovní prostředí - zaměstnanecké benefity V případě zájmu pošlete životopis na kontakt a uveďte pozici, o kterou mmáte zájem.

Společnost

SEVAL spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Na Fojtství 1558, 700 30 Ostrava 30, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pekař v oboru Potravinářství
Alternativní názvy profese: Pekaři

Mzdové podmínky

Základní mzda: 17 000 - 23 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

29.7.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SEVAL spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SEVAL spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému