Testovací Inženýr

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci - testovací inženýr.

Pro plzeňský nadnárodní koncern zabývající se vývojem pro automotive, hledáme schopné kandidáty na pozici: TESTOVACÍ INŽENÝR Váš profil: -SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektronika, elektrotechnika, kybernetika či informatika - vhodné i pro absolventy -povědomí vývoje SW (real-time systémy) -schopnost orientace v technické dokumentaci -základy programování -znalost AJ či NJ slovem i písmem -flexibilita a schopnost pracovat v týmu i samostatně Náplň práce: -analýza řídících systémů na základě norem a požadavků zákazníků -návrhy a realizace testovacích scénářů -realizace testování v HIL prostředí -vyhodnocování zkušebních výsledků -spolupráce s vývojovými centry po celém světě Nabízíme: -přátelské a moderní prostředí ve stabilní a stále se rozvíjející společnosti -příspěvek na penzijní nebo životní pojištění -zdarma jazykové kurzy přímo ve firmě (AJ, NJ) -pružná pracovní doba -25 dní dovolené -roční bonusy za hospodářský výsledek firmy -stravenky a další Zájemci splňující požadavky, zašlete prosím Váš životopis na kontakt. Těšíme se na Vaše reakce.

Společnost

Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D.

Lokalita pracoviště

Husova 722, 301 00 Plzeň 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Tester v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 50 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

19.4.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Bakalářské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému