Samostatný konstruktér jednoúčelových strojů s AJ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost DKL Tech s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti techniky v ostatních oborech - samostatný konstruktér jednoúčelových strojů s aj.

Samostatný konstruktér jednoúčelových strojů s AJ Náplň práce: o Konstrukce jednoúčelových zařízení, kontrolních a měřících přípravků o Tvorba 3D modelů, výkresů o komunikace s ostatními členy týmu o Příprava podkladů pro objednání materiálů a komponentů, tvorba kusovníků o Přímá komunikace se zákazníky o Dohled při zprovozňování zařízení o Prezentace výsledků o Práce v CATIA V5 nebo SOLIDWORKS výhodou Požadujeme: o SŠ/VŠ vzdělání strojírenského směru o Výborná znalost práce s CATIA V5 výhodou o Praxi na obdobné pozici min. 3 roky o Středně pokročilá znalost AJ o Týmového ducha a flexibilitu Nabízíme: o Velice zajímavé platové ohodnocení o Placené přesčasy o Možnost přesčasů z domova o Služební telefon s internetem o Služební notebook o Práci ve společnosti, které se zajímá o své zaměstnance o Pomoc s nalezením ubytování v blízkosti pracoviště Zaměstnanecké výhody: Benefity budou řešeny při osobním pohovoru (stravenky, notebook, firemní telefon, firemní automobil) Kontakt: emailem.

Společnost

DKL Tech s.r.o.

Lokalita pracoviště

Tovární 89, 466 01 Jablonec nad Nisou 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 50 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

25.3.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti DKL Tech s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost DKL Tech s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému