ZDRAVOTNÍ SESTRA S OSVĚDČENÍM

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Medela-péče o seniory, o.p.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecné sestry s osvědčením - zdravotní sestra s osvědčením. Jedná se o práci na plný nebo zkrácený úvazek, jednosměnný provoz.

C04 Medela-péče o seniory o.p.s, domov se zvláštním režimem Přijme zdravotní sestru Nástup: ihned / dle dohody HPP , možnost i zkráceného úvazku Plat: 16.000-22.000,- Kč Místo práce: Ostravice Požadujeme: minimálně středoškolské vzdělání - všeobecná sestra, zdravotní sestra, osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu, praxe v sociálních službách výhodou, vedení zdravotnické dokumentace, znalost práce na PC - IS Cygnus, kladný vztah k lidem, schopnost pracovat v týmu, dobré komunikační dovednosti, ochota dalšího vzdělávání se. Nabízíme: práci na hlavní pracovní poměr, možnost seberealizace, práci v nepřetržitém dvousměnném provozu Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem a kopií o nejvyšším dosaženém vzdělání spolu s osvědčením k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu zasílejte na adresu Domova : Medela-péče o seniory o.p.s., Ostravice 855, 739 14 , nebo e-mailem: kontakt

Společnost

Medela-péče o seniory, o.p.s.

Lokalita pracoviště

Ostravice 86, 739 14 Ostravice, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Zdravotní sestra v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Všeobecné sestry s osvědčením

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 000 - 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

22.12.2015

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Medela-péče o seniory, o.p.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Medela-péče o seniory, o.p.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému