KUCHAŘ-KA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Dětský domov bl. Marie Antoníny Kratochvílové, Řepiště hledá vhodného kandidáta na pozici Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři - kuchař-ka. Jedná se o práci na zkrácený úvazek, jednosměnný provoz.

A11 7/1/2016 Dětský domov bl.M.A.Kratochvílové v Řepišti je švýcarským typem domova, kde v čele zařízení stojí manželský pár, který je neměnnou jistotou umístěných dětí. Kapacita domova je 10 dětí ve věku od 6-19 let. Zkrácený úvazek, pouze v dopoledních hodinách (7-13 hod.) kontakt - e-mailem - viz výše

Společnost

Dětský domov bl. Marie Antoníny Kratochvílové, Řepiště

Lokalita pracoviště

Lipová 222, 739 32 Vratimov 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Kuchař v oboru Gastronomie
Alternativní názvy profese: Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 12 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na částečný úvazek , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

9.1.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Dětský domov bl. Marie Antoníny Kratochvílové, Řepiště výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Dětský domov bl. Marie Antoníny Kratochvílové, Řepiště o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému