seřizovač vytlačovacích lisů

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost BB vytlačování plastů spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu - seřizovač vytlačovacích lisů.

Náplň práce: skládání a nasazování vytlačovacího nástroje na výrobní linku, nastavování parametrů linky, odlaďování výroby dle výkresové dokumentace, údržba nástrojů a částečně i výrobní linky. Požadujeme: ukončené SOU, nejlépe v technických oborech, praxe na obdobné pozici velkou výhodou, chuť učit se nové věci, loajalita, ochota pracovat na směny, maximalni zodpovědnost za svoji práci, technická zdatnost, orientace ve výkresové dokumentaci. Nabízíme: práci ve stabilní společnosti (na trhu více než 20 let, malýrodinný kolektiv) plně vlastněné pouze českými majiteli, odpovídajíci mzdové ohodnocení, odměny za práci na směny, příplatky na dopravu, stravenky. Prvotní kontakt telefonicky v pracovní dny od 8 do 15 hod.nebo na uvedeném e-mailu.

Společnost

BB vytlačování plastů spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Příchovice 273, 334 01 Přeštice, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Plastikář v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

Mzdové podmínky

Základní mzda: 17 000 - 25 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

22.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti BB vytlačování plastů spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost BB vytlačování plastů spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému