SMĚNÁRNÍK-CE (DPP)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost CP - service, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Směnárníci - směnárník-ce (dpp). Jedná se o práci na plný úvazek, dvousměnný provoz.

A16 (DPP) ranní a odpolední (7-15, 14-22 hod.) ÚSO vzdělání, praxe v oboru nebo bankovnictví výhodou, jazyková znalost není nutná, komunikativní typ, zodpovědnost, spolehlivost, práce s penězi, čistý TR, občasné zástupy za nemoc nebo dovolenou v zabezpečeném objektu ŽIVOTOPIS ZASLAT E-MAILEM - viz výše

Společnost

CP - service, a.s.

Lokalita pracoviště

Revoluční 3470, 738 01 Frýdek-Místek 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 13 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek , Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

23.12.2015

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti CP - service, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost CP - service, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému