Manažer/ka kvality

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost APROFES,s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti - manažer/ka kvality.

Náplň práce: zodpovědnost za proces budování, udržování a rozvoje systému jakosti, správa a řešení reklamace, provádění interních a externích auditů a kontrola dokumentace, kontrola mezioperační a finální výroby, kontrola a schvalování expedice, kontrola a schvalování vstupních materiálů, sledování atestace produktů a správa jejich dokumentace, spolupráce s výrobou, plánovačem, expedicí a konstrukcí. Požadujeme: min. SŠ vzdělání technického směru, zkušenost s řízením kvality min. 3 roky, zkušenost v oboru zakázkové strojírenské výroby, naprostou samostatnost a schopnost přijmout zodpovědnost, znalost AJ na komunikativní úrovni. Nabízíme: pracovní poměr na dobu neurčitou, samostatnou a zodpovědnou pozici, velmi motivující finanční ohodnocení dle předchozích zkušeností a praxe, firemní benefity, diety, příspěvek na stravování. Místo výkonu práce: Býkev 84, 276 01 Mělník (45 km severně od Prahy). Kontakt: pí Dytrichová (PO - PÁ od 8:00-16:30), strukturované životopisy zasílat e-mailem. Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás, v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.

Společnost

APROFES,s.r.o.

Lokalita pracoviště

Býkev 84, 276 01 Mělník 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strojírenský technik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti

Mzdové podmínky

Základní mzda: 35 000 - 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

1.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti APROFES,s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost APROFES,s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému