Data Network Engineer

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Mikenopa a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní inženýři v oblasti elektronických komunikací (včetně radiokomunikací) - data network engineer.

Pracoviště: Rohanské nábřeží č.p. 671/15, Praha 8. Kontakt: Krejcárková Jana, e-mail: kontakt., kontakt. Znalost telekomunikačních a IT technologií. Minimálně dvouletou praxi s instalací a servisem služeb vysokorychlostního internetu pro klientelu hetelového trhu (Business 4* a 5* hotely). Výborná znalost angličtiny a ruštiny (zejména odborné IT terminologie). Schopnost samostatně instalovat HW pro klienta. Znalost CISCO switchů a RUCKUS access pointů podmínkou. Řidičský průkaz.

Společnost

Mikenopa a.s.

Lokalita pracoviště

Rohanské nábřeží 671, 186 00 Praha 86 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 40 000 - 45 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

26.5.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Mikenopa a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Mikenopa a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému