OPERÁTOR SKLADU - SKLADNÍK (DPP)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost HM Czech, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní skladníci - operátor skladu - skladník (dpp). Jedná se o práci na plný úvazek, třísměnný provoz.

A11 (DPP) 7/1/2016 k výkonu činnosti bude uchazeč operativně (telef.) vyzýván v době nepřítomnosti pracovníka v HPP (na dobu zástupu) vykládka a nakládka kamionu, vybalování a uskladňování materiálu, VZV průkaz a praxe výhodou - ne podmínkou Zájemci pošlou životopis na e-mail: kontakt s uvedením telefonního čísla, pak budou pozváni na pohovor

Společnost

HM Czech, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Hyundai 700, 739 51 Dobrá, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pomocný pracovník v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Pomocní skladníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 90 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek , Třísměnný provoz

Datum nástupu

9.1.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti HM Czech, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost HM Czech, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému