PRACOVNÍK PŘÍMÉ OBSLUŽNÉ PÉČE V OBLASTI POBYTOVÉ PÉČE

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Medela-péče o seniory, o.p.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče - pracovník přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče. Jedná se o práci na plný úvazek, nepřetržitý provoz.

C04 Požadujeme: kladný vztah k lidem, schopnost pracovat v týmu, bezúhonnost, dobrý zdravotní stav, kurz pracovníka v sociálních službách (možno si dodělat i při zaměstnání - podmínka do 6 měsíců od nástupu ) Rámcová náplň práce: poskytování komplexní přímé obslužné péče, posilování životní aktivizace klientů, uspokojování jejich psychosociálních potřeb. Nabízíme: práci na hlavní pracovní poměr, možnost seberealizace, práci v nepřetržitém dvousměnném provozu Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem a zasílejte na adresu Domova : Medela-péče o seniory o.p.s., Ostravice 855, 739 14 , nebo e-mailem: kontakt

Společnost

Medela-péče o seniory, o.p.s.

Lokalita pracoviště

Ostravice 86, 739 14 Ostravice, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 000 - 16 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek , Vícesměnný provoz

Datum nástupu

24.12.2015

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Medela-péče o seniory, o.p.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Medela-péče o seniory, o.p.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému