Kontrolor/ka v potravinářské výrobě (kontrolor/ka kvality)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Mlékárna Klatovy a. s. hledá vhodného kandidáta na pozici Kontroloři kvality potravin a nápojů, laboranti - kontrolor/ka v potravinářské výrobě (kontrolor/ka kvality).

Popis pracovní náplně: - odpovídá za kvalitu, jakost a zdravotní nezávadnost výrobků - provádí zkoušky těsnosti svárů na balení výrobků, zkoušky na stanovení zbytkového kyslíku v zabalených výrobcích, kontrolní vážení(statistická kontrola jmenovité hmotnosti), nabírá vzorky pro hodnocení po expiraci - zajišťuje správnost a vhodnost použitých obalů, správnost tisku data expirace, správnost ukládání zabalených výrobků do kartonů Požadujeme: - SOU/SOŠ - ochotu pracovat ve třísměnném provozu - pečlivost, spolehlivost, odpovědný přístup k práci - základní znalost na PC Nabízíme: - perspektivní práci ve stabilní mezinárodní společnosti - měsíční peněžní bonusy - možnost stravování v areálu - relaxační volno nad rámec dovolené - další zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, penzijní doplňkové spoření, výhodné telefonní tarify pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky)

Lokalita pracoviště

Za Tratí 640, 339 01 Klatovy 1 (Plzeňský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 23 000 - 26 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

28.9.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Mlékárna Klatovy a. s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Mlékárna Klatovy a. s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému