Sádrokartonář/ka - zedník/ce

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SNABYTEK COMPANY s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Zedníci, kamnáři, dlaždiči a montéři suchých staveb - sádrokartonář/ka - zedník/ce.

Místo výkonu práce: Ostrava NABÍDKA JE PLATNÁ DO STAŽENÍ INZERÁTU. ŽIVOTOPISY ZASÍLEJTE NA kontakt, předmět "ŽIVOTOPIS SDK" Hledáme zkušeného a samostatného sádrokartonáře/ku. Výstavba SDK stropů, podhledů, příček, nik, kufrů a dalších konstrukcí z SDK. Důležitá samostatnost a odbornost. Povedete si projekt a budete za něj zodpovědní. Práce provádíme převážně na bytech a nových RD. Práce na jádrech z SDK. Garance za dodržování kvalitativních standardů. Znalost konstrukčních výkresů a stavebních postupů, řidičské oprávnění sk. B, 100% nasazení, pečlivost, důslednost, reprezentativní vystupování, loajalitu k zaměstnavateli. Jsme prosperující firma z Ostravy, hledající kolegy do svého týmu na dlouhodobou spolupráci.

Společnost

SNABYTEK COMPANY s.r.o.

Lokalita pracoviště

28. října 852, 709 00 Ostrava 9, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

29.7.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SNABYTEK COMPANY s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SNABYTEK COMPANY s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému