ASISTENT ŘEDITELE

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost " Mc. Duke, s.r.o. " hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní asistenti v administrativě - asistent ředitele.

Poznámka k volnému místu: Pracoviště: Černovice – Brno Požadavky: Korespondenční činnost, prezentační schopnosti Microsoft Office (Word, Excel, PPT) Windchill 10 (PDMLink, ProjectLink) simulace FE: CATIAV5, Abaqus, Ideas Znalost jazyků: vietnamsky, francouzsky, anglicky, česky Řidičský průkaz skupina B Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Společnost

" Mc. Duke, s.r.o. "

Lokalita pracoviště

Olomoucká 1184, 627 00 Brno 27, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Asistent, asistentka v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Odborní asistenti v administrativě

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 17 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

26.5.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti " Mc. Duke, s.r.o. " výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost " Mc. Duke, s.r.o. " o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému