Doručovatel/ka v alternativní síti

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Česká pošta, s.p. hledá vhodného kandidáta na pozici Doručovatelé listovních poštovních zásilek - doručovatel/ka v alternativní síti.

Místo výkonu práce: Ostrava V případě zájmu volejte na tel.: kontaktnebo pište na e-mail: kontakt Náplň práce: -doručování novin předplatitelům v časných ranních hodinách (Po - So cca od 4:30 do 7:30 hodin) -třídění a doručování neadresných zásilek (Po - Pá) - pružná pracovní doba -zkrácený pracovní úvazek -doručování v jedné z těchto oblastí: Fifejdy, Moravská Ostrava, Slezská Ostrava Požadujeme: -velmi dobrý zdravotní stav -spolehlivost a pečlivost -aktivní přístup k zadaným úkolům a jejich plnění v požadované kvalitě Zkrácený úvazek.

Společnost

Česká pošta, s.p.

Lokalita pracoviště

Wattova 1046, 702 00 Ostrava 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Poštovní doručovatel v oboru Služby
Alternativní názvy profese: Doručovatelé listovních poštovních zásilek

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 5 450 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

18.6.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Česká pošta, s.p. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Česká pošta, s.p. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému