Montážní pracovnice/ci

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost fischer automotive systems s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci mechanických zařízení - montážní pracovnice/ci.

Požadavky: vzdělání nerozhoduje, manuální zručnost, jemná motorika, dobrý zdravotní stav, spolehlivost Zaměstnavatel nabízí: práci ve stabilní, rozvíjející se společnosti, odpovídající platové ohodnocení, příplatky za odpolední a noční směny, příspěvek na dopravu, finanční bonusy za kvalitu práce, odměny za pracovní jubilea, vánoční odměny, práce ve špičkovém pracovním prostředí, závodní stravování + příspěvek zaměstnavatele, firemní oblečení a obuv + příspěvek na čištění oděvů, poukázky na bazén a masáže, firemní akce pro zaměstnance, rozvoj silných stránek zaměstnanců , možnost dalšího profesního vzdělávání a jazykových kurzů Kontakt: Hana Hladká, e-mail: kontakt, tel.: kontakt

Lokalita pracoviště

Osvoboditelů 889, 683 23 Ivanovice na Hané, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Montážní dělník v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Montážní dělníci mechanických zařízení

Mzdové podmínky

Základní mzda: 14 000 - 16 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

18.5.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti fischer automotive systems s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost fischer automotive systems s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému