TECHNIK - ÚDRŽBÁŘ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Národní dům Frýdek-Místek "příspěvková organizace" hledá vhodného kandidáta na pozici Provozní zámečníci, údržbáři - technik - údržbář. Jedná se o práci na plný úvazek, pružná pracovní doba.

A16 Náplň práce: " Samostatné zajišťování běžné údržby, organizace a zajišťování provozních, údržbářských a úklidových prací, domovnické práce " Spolupráce na technickém zabezpečení kulturních akcí " Technické a osvětlovačské práce při zajišťování kulturních akcí " Průběžná kontrola interiéru a exteriéru spravovaných objektů " Spolupráce při kontrole dodržování bezpečnosti práce a požární ochrany " Spolupráce při inventarizaci majetku a při zajišťování majetkové správy Požadavky: " Min. SŠ vzdělání " Praxe v oboru významnou výhodou " Zručnost " Samostatné myšlení, flexibilita, zodpovědnost, spolehlivost, organizační schopnosti, komunikativnost, schopnost týmové práce " Odborná způsobilost dle vyhlášky 50/1978 sb. významnou výhodou " Řidičský průkaz sk. B " Uživatelská znalost práce na PC " Trestní bezúhonnost Náležitosti nabídky uchazeče: " Jméno a příjmení " Datum a místo narození " Místo trvalého pobytu " Strukturovaný profesní životopis " Motivační dopis (nepovinné) " Kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání popř. kopie dalších dokladů, osvědčujících znalosti a dovednosti " Kontaktní adresu (liší-li se o místa trvalého pobytu) " E-mailovou adresu a telefonický kontakt Požadované materiály zašlete na e-mailovou adresu kontakt, popř. doručte do sídla organizace, nejpozději do 13. 1. 2016 (včetně). Další informace na tel. kontakt(Vlastimil Matějka, manažer provozu).

Společnost

Národní dům Frýdek-Místek "příspěvková organizace"

Lokalita pracoviště

Palackého 134, 738 01 Frýdek-Místek 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Údržbář v oboru Dělnické profese
Alternativní názvy profese: Provozní zámečníci, údržbáři

Mzdové podmínky

Základní mzda: 14 000 - 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

5.1.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Národní dům Frýdek-Místek "příspěvková organizace" výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Národní dům Frýdek-Místek "příspěvková organizace" o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému