Odborní pracovníci - mistři směny do farmaceutického odd. s možností profesního růstu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MEDITES PHARMA, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mistři a příbuzní pracovníci v chemii, farmacii a potravinářství - odborní pracovníci - mistři směny do farmaceutického odd. s možností profesního růstu.

ODBORNÍ PRACOVNÍCI - MISTŘI SMĚNY do farmaceutického odd. s možností profesního růstu Požadujeme: VŠ vzdělání, nejlépe chemického směru, pharmacie, přírodní vědy, atd. Praxe na obdobné pozici minimálně 2 roky . Zkušenosti s vedením týmu min. 2 roky. Výborné analytické schopnosti, orientace na výsledky, kreativita a asertivita. Znalost systémů řízení výroby Velmi dobré komunikační a přesvědčovací schopnosti, manažerské dovednosti, samostatnost, zodpovědnost, aktivní přístup. Středně pokročilá znalost AJ - slovem, písmem. Pokročilá uživatelská znalost MS Office (zejména Excel). Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič Náplň práce mistra směny: Řízení výrobního provozu (dvousměnný provoz) Zajištění výroby v množství a kvalitě požadované zákazníkem (plánování). Zajištění maximálního vytížení strojů a zařízení, koncepce. Trvalé zlepšování výrobních procesů, optimalizace, dokumentace, lay-ot, snižování nákladů apod. Zodpovědnost za personální řízení provozu, motivace, využití lidského faktoru. Spolupráce s ostatními úseky společnosti, zejména s technickým úsekem (prevence, střední opravy) a s QA (znalost VYR 32, ISO 13485 apod). Nabízíme: Slušně pracovní prostředí . Zajímavou a zároveň náročnou práci. Prostor pro osobní a profesní rozvoj, uplatnění potenciálu -možnost kariérního růstu. Firemní benefity První kontakt: telefonicky od 8-12 hod. kontakt, kontakt e-mail: kontakt nebo osobně na pracovišti od 8-12hod. Ověřeno: 2.9.2016

Lokalita pracoviště

1. máje 2625, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 1 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

3.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Postgraduální
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MEDITES PHARMA, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MEDITES PHARMA, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému