doručovatelé listovních poštovních zásilek - monitorizovaní

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Česká pošta, s.p. hledá vhodného kandidáta na pozici Motorizovaní doručovatelé poštovních zásilek - doručovatelé listovních poštovních zásilek - monitorizovaní.

Práce na základě dohod konaných mimo pracovní poměr (DPP a DPČ). Zaměstnání na dobu určitou s možností prodloužení. Pracovní náplň: příprava zásilek na doručení, motorizované doručování zásilek Stod a okolí, vyúčtování zásilek. Mzda: 74-80,-Kč/hod. Požadavky: dobrou fyzickou kondici, aktivní přístup k zadaným úkolům, pečlivost, výpis z trestního rejstříku, řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič/ka. Způsob prvního kontaktu: telefonicky (7:00-14:00), e-mailem (kontakt).

Společnost

Česká pošta, s.p.

Lokalita pracoviště

Stříbrská 80, 333 01 Stod, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 74 - 80 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

16.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Česká pošta, s.p. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Česká pošta, s.p. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému