ÚDRŽBÁŘ - SPRÁVCE AREÁLU (DPP)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Tělovýchovná jednota Sokol Ostravice hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor - údržbář - správce areálu (dpp). Jedná se o práci na zkrácený úvazek, jednosměnný provoz.

C04 (DPP - cca 3 dny v týdnu) drobné údržbářské činnosti, sekání trávy (hřiště), výměna žárovek, nátěry a další obdobné činnosti, Kontakt - telefonicky, e-mailem Osobní kontakt možný po předchozí domluvě

Společnost

Tělovýchovná jednota Sokol Ostravice

Lokalita pracoviště

Ostravice 193, 739 14 Ostravice, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 70 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na částečný úvazek , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.1.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Tělovýchovná jednota Sokol Ostravice výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Tělovýchovná jednota Sokol Ostravice o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému