SKLADNÍK

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SmartShop, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní skladníci - skladník. Jedná se o práci na plný úvazek, dvousměnný provoz.

A16 jednosměnný Pracovní náplň - příjem zboží, vychystávání zboží na základě objednávek klientů, páskování palet, strečkování zboží na paletě Požadavky - velká fyzická zdatnost (jedná se o těžkou fyzicky náročnou práci vyžadující perfektní zdravotní stav a kondici), zájem o uvedený druh činnosti, zodpovědnost, spolehlivost, SŠ vzdělání, čistý TR Nabízí - práci na HPP, zajímavé platové ohodnocení 23 - 26 tis. Kč (průměrná hrubá měsíční mzda vč. odměn a prémií), jednosměnný provoz PO-PÁ 7,30 - 16,00 hod., práci na dobu určitou s možností prodloužení a následného převedení na dobu neurčitou; stravenky, slevy na nákup zboží, příspěvek na ŽP ŽIVOTOPIS ZASLAT E-MAILEM: kontakt nebo na adresu: SmartShop, s.r.o., Ostravská 843, 73925 Sviadnov Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru

Společnost

SmartShop, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Ostravská 843, 739 25 Sviadnov (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pomocný pracovník v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Pomocní skladníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 23 000 - 26 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek , Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

6.1.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SmartShop, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SmartShop, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému